Продажа узи оборудования
Подбираем для Вас лучший узи аппарат

Samsung Medison предлагает 10 моделей узи сканеров с различными функциями, начиная от базовых узи исследований и заканчивая экспертными возможностями.

Общая радиология
Модели: RS80A, WS80A, H60, Accuvix XG, EKO7, HM70A, R7, PT60A, U6, R5, R3
Акушерство и гинекология
Модели: RS80A, WS80A, H60, Accuvix XG, HM70A, R7, U6, R5, R3
Кардиология
Модели: RS80A, H60, Accuvix XG, HM70A, R7, U6

Вы буквально видите пациентов насквозь!

Результат — точные диагнозы, меньше времени на приём и диагностику.

Убедитесь в этом:

Картинка, по которой Вы быстро и точно поставите диагноз. Пациенты будут довольны.

Скачать больше изображений

Выберите направление:

Что самое сложное при выборе узи аппарата?

Сложность состоит в том, как выбрать именно тот аппарат, который решает Ваши задачи здесь и сейчас. А также те задачи, которые возникнут в будущем.

Поэтому мы проводим бесплатную консультацию, во время которой выясняем все детали и по итогам подбираем лучший вариант.

Ваши выгоды при работе с Samsung Medison

Так какой же узи аппарат мне выбрать?

Оставьте контакт, чтобы мы могли провести бесплатную консультацию, по итогам которой и подберём лучший вариант:

А если я не готов купить аппарат прямо сейчас, но хочу консультацию?

Оставьте заявку — и мы ответим на все вопросы. Консультация Вас ни к чему не обязывает. А сэкономленное время — бесценно.

Что говорят наши клиенты:

Габріель Мирон

Лікар вищої категорії, асистент кафедри променевої діагностики ФПДО ЛНМУ ім.Данила Галицького

Вперше з компанією Самсунг Медісон познайомився на науковому заході кілька років тому. Після детального вивчення пропозиції я вирішив придбати апарат SonoAce R7 з чотирма датчиками та додатковими опціями. На момент купівлі для мене це був найоптимальніший варіант по співвідношенню якість зображення та ціна.. Одним із важливих критеріїв для прийняття рішення - було отримання якісної ультразвукової картинки та наявність опції Еластографії.

Апарат використовується для загальних, кардіологічних, акушерсько-гінекологічних досліджень та діагностики скелетно-мязової системи.

Особливо хочеться зауважити, що використання опції Еластографії на даному апараті є простою і не потребує багато часу та освоєння додаткових функцій. Все робиться дуже просто - шляхом використання декількох функцій. При цьому отримується якісне зображення в доступній для ока кольоровій гамі.

Особливу увагу хочеться зосередити на використанні еластографії в гінекологічній практиці (дана опція присутня у трансвагінальному датчику) для диференціальної діагностики патологічних процесів міометрії, зокрема для фіброміоми або ендометріозу. Не дивлячись на те, що рівень апарату R7 середній, він абсолютно відповідає моїм запитам та є ефективним у роботі з еластографією. Технологія дійсно цікава, але перш за все її треба опанувати. Я практикую цю технологію біля 2-х років і зараз вже до мене звертаються колеги, яким я допомагаю засвоїти навички технології Еластографії.

Если у Вас остались вопросы, свяжитесь с нами: